KONST / Litografier / Konstmapp 8102014
nr 810 2014
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Konstmapp, 6 st, Lennart Aschenbrenner + Olle Bonnier + Brita Molin + Madeleine Pyk + Kjell Strandqvist + Helmtrud Nyström (f. 1939), signerade, 127/220, bladets mått: 50x70
Utrop:
2.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:23:22
16/1 14:34:57
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström